Oplatí sa dnes (v dobe kedy sa predá „takmer všetko“) investovať čas a peniaze do prezentácie nehnuteľností?


Pred niekoľkými mesiacmi sme pomohli s predajom 3-izbového bytu vo Zvolene. Majiteľke sa nepozdával prístup konkurenčnej realitnej kancelárie a spôsob akým prezentovali jej byt, ktorý neúspešne predávali niekoľko týždňov. Rozhodla sa preto osloviť nás a my sme sa spolu s kolegyňou Martinou Cibuľovou okamžite pustili do práce. Byt bol veľmi pekný sám o sebe vďaka šikovnej majiteľke takže v tomto prípade homestaging nebol potrebný. Nehnuteľnosť sme dali profesionálne nafotiť, natočili video a pripravili virtuálnu prehliadku bytu.

Rozdiel v prezentácii bytu si môžete pozrieť tu:

Videoprezentácia bytu: 


Celý inzerát vrátane virtuálnej prehliadky, pôdorysu atď. nájdete na https://www.ivetakamenska.sk/3-izbovy-zariadeny-byt-na-predaj-vo-zvolene-cast-sekier

Výsledok? Inzerát sme zverejnili v stredu večer, vo štvrtok volali prví záujemcovia, v sobotu ráno sme mali obhliadky a 2 vážnych záujemcov o byt (jeden z nich je už šťastným majiteľom tohto bytu).

Záleží nám na tom ako bude vaša nehnuteľnosť prezentovaná, pretože 120%-ná príprava prinesie svoje výsledky aj v rýchlosti predaja, aj vo výslednej cene pre vás a v neposlednom rade aj v nadšení kupujúcich.

Ak by ste chceli predať alebo prenajať vašu nehnuteľnosť a páči sa vám naša práca rada vás spoznám na nezáväznom osobnom stretnutí stačí ma kontaktovať na 0944 127 730 alebo info@ivetakamenska.sk.

Realitný newsletter

Prihláste sa a dostávajte najhorúcejšie
realitné ponuky priamo na Váš mail